Stili inovativ me dizajn të udhëhequr nga trendi që siguron mbrojtje maksimale. Të lehta, fleksibël dhe shumë ajrosese duke mundësuar rehati. Suport me TPU dhe me mbushje tek kyçi i këmbës për mbështetje maksimale. 100% jo-metalike. Me mbrojtëse gishtash dhe shuall të mesëm anti-shpim prej fibreglass dhe ujë-rezistuese të nivelit S3. Linjat e kontrastit sigurojnë shikueshmëri gjatë gjithë ditës.

Veçorite
Certifikim CE
Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
Kepuce antistatike
Sistem të absorbimit të energjisë
Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
Sholle rezistente ndaj vajrave
Shuall me densitet te dyfishte
100% jo metalike

Materiali Sipër: Lëkurë Action
Materiali i Shuallit: PU/TPU

Colour/Fit/Size    
E Zeze, Euro 38-48

Standards    
EN ISO 20345:2011 S3

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FC58 Këpucë me Qafë Compositelite Lucent S3

  • 0 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S3-HRO

Produktet e shikuara se fundmi