• FC17 Kepuce me Qafa Compositelite Montana S3 HRO
100% jo-metalike dhe peshë të lehtë. Lëkurë të plotë të qëndrueshëm ndaj ujit. Kjo kepuce S3 me msiperfaqe gome te maja e kepuces, Mbrojtese gishtash fibreglass, sholle e mesme anti-shpim kompsite dhe shuall 300°C HRO.

    Certifikim CE
    Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
    Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
    Kepuce antistatike
    Sistem të absorbimit të energjisë
    Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
    Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
    Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
    Sholle rezistente ndaj vajrave
    Shuall me densitet te dyfishte

Footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë e Lëmuar
Footwear Outersole Material     PU/Gomë

Colour/Fit/Size    
Kafe 39-48

Standards    
EN ISO 20345:2011 S3 HRO

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FC17 Kepuce me Qafa Compositelite Montana S3 HRO

  • 0 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-Komposite-(Pa Metal)-EN-ISO-20345-S3-HRO

Produktet e shikuara se fundmi