Mid Cut Nutbuck me sholle te jashtme gome rezistente dhe nje rrjete ajrosese per me shume rehati.

    Certifikim CE
    Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
    Sholle Anti-Rreshkitje (SRA)
    Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
    Sholle rezistente ndaj vajrave
    Shuall me densitet te dyfishte
    Lekure Sade e plote per durushmeri dhe mbrojtje
    Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe naftes

Footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë e Lëmuar
Footwear Outersole Material     Phylon/Gomë

Colour/Fit/Size    
E Zezë
Ngjyrë Mjalti

Standards    
ASTM F2413-11
EN ISO 20345:2011 SB HRO

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FW31 Kepuce me Qafe Mid Cut Nutbuck Steelite SB HRO

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: FW31
  • 0 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-me-Hekur-Celiku-EN ISO-20345-SB-SCR-HRO

Produktet e shikuara se fundmi