• FD15 Kepuce me Qafe Eden Safety S3 HRO CI HI FO SRC

Mbrojtje Totale, si nga rreziqet fizike ashtu dhe klimaterike. Me lidhese dhe me zinxhir te pershtatshme per cdo ambjent. Shuall PU/Gome me injektim.

 • Certifikim CE
 • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
 • Sholle e mesme celiku
 • Kepuce antistatike
 • Sistem amortizimi
 • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
 • Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
 • Sholle rezistente ndaj vajrave
 • Shuall me densitet te dyfishte
 • Izolim ndaj te ftohtit
 • Zinxhir Premium i forte per pershtatje komforte
 • Izolim per nxehtesine per ngrohtesi te shtuar ne ambiente te ftohta
 • Pershtatje e Gjere
 • Pjesa siper lekure e plote mundeson mbrojtje nga te gjitha kushtet e motit
 • Disajn me lidhse deri larte
 • Zinxhir Premium i forte per pershtatje komforte
 • Injektim i direkte PU/GOME i shuallit per kontakt maksimal dhe per absorbim energjie
 • Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe nafes
 • Shtrese Mbrojtese TPU te Gishtat per rezistence me te larte
Footwear Upper Field     Full-Grain Leather
Footwear Outersole Material     PU/Rubber

Colour/Fit/Size     
Black, Euro 38-48

Standards     
EN ISO 20345:2011 S3 HRO CI HI FO

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FD15 Kepuce me Qafe Eden Safety S3 HRO CI HI FO SRC

 • 0 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Saldatori-Mbrojtese-Sigurie-Jo-Metalike-EN-ISO-20345:2011-S3-HRO-CI-HI-FO-SRC

Produktet e shikuara se fundmi