• FC63 Kepuce me Qafe Mbrojtese Trekker Compositelite S1

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Nje stil kepuce per ecje te sigurte, pa metal me maje composite 200 xhaul. E lehte dhe fleksibile per rehati gjate gjithe dites.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • 100% jo metalike
  Colour/Fit/Size
  E Zeze
  Standards
  EN ISO 20345:2011

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC63 Kepuce me Qafe Mbrojtese Trekker Compositelite S1

  • 4,878 Lekë
  • 3,340 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Mbrojtese-Sigurie-Jo-Metalike-EN-ISO-20345:2011-S1

  Produktet e shikuara se fundmi