• FW24 Kepuce me Qafe Kumo Steelite S3, Maje e Gomuar

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuca me e shitur S3, vecorite, maje te gomuar, maje mbrojtese te gishtave dhe taban anti-shpim celiku, e qendrueshme dhe fleksible, shuall rezistent ndaj naftes dhe vajrave, antistatike dhe lekure me shtrese uje duruese.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze

  Standards    
  EN ISO 20345:2011

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW24 Kepuce me Qafe Kumo Steelite S3, Maje e Gomuar

  • 5,291 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Pune-me-Qafa-Siguria-S3

  Produktet e shikuara se fundmi