• FW23 Kepuce me Qafe Pune Steelite™ S3

Kepucet me qafe Kumo S3 jane prodhuar nga lekure ujeduruese per te mbajtur kemben te thate ne kushte te lageshta. Mbrojtje gjithperfshirese me maje mbrojtese te gishtave dhe taban anti-shpim celiku, anti-rreshkitje dhe thember me amortizim

 • Certifikim CE
 • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
 • Sholle e mesme celiku
 • Kepuce antistatike
 • Sistem amortizimi
 • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
 • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
 • Sholle rezistente ndaj vajrave
 • Shuall me densitet te dyfishte
 • Shuall gome rezistent ndaj rreshkitjeve, vajrave, dhe naftes
Colour/Fit/Size
E Zeze 36 -50

Standards

EN ISO 20345:2011 S3

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FW23 Kepuce me Qafe Pune Steelite™ S3

 • 5,095 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-me-Hekur-Celiku-Mbrojtese-Lekure-Uje-rezistuese-Sigurie-S3

Produktet e shikuara se fundmi