Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Nje dizajn me stil dhe plot me specifikime sigurie. Maje celiku dhe sholle te mesme me lekure S3 Nubuck e plote uje rezistente dhe sholle te jashtme gome rezitente deri ne 300 ⁰C HRO.

      Certifikim CE
      Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
      Sholle e mesme celiku
      Kepuce antistatike
      Sistem të absorbimit të energjisë
      Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
      Sholle Anti-Rreshkitje (SRA)
      Shuall Nxehtesi Rezistuese - 300°C
      Sholle rezistente ndaj vajrave
      Shuall me densitet te dyfishte
      Lekure e plote demi

  footwear Upper Field     Lëkurë e Plotë e Lëmuar
  Footwear Outersole Material     Phylon/Gomë

  Colour/Fit/Size    
  E Zezë
  Ngjyrë Mjalti

  Standards    
  AS/NZS 2210.3:2009
  EN ISO 20345:2011 S3 HRO

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW32 Kepuce me Qafe Constructo Nubuck Steelite S3 HRO

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: FW32
  • 11,025 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Këpucë-me-Qafa-Pune-Sigurie-Mbrojtese-me-Hekur-Celiku-EN ISO-20345-S3-SCR-HRO

  Produktet e shikuara se fundmi