Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Te lehta 100% jo metalike, ideale per ambjete pune si aeroporti dhe ambjente qe perdorim aparate kontrolluese sigurie. Maje mbrojtese te gishtave composite dhe shuall me densitet te dyfishte PU.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC21 Kepuce me Qafe Compositelite™ S1


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-Kepuce-Cizme-Pune

  Produktet e shikuara se fundmi