Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce me qafe S1P,maje mbrojtese te gishtave dhe taban anti-shpim komposite. Lekure te zeze dhe shuall me densitet te dyfishte PU.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • 100% jo metalike
  • Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC10 Kepuce me Qafe Compositelite™ S1P

  • 6,195 Lekë
  • 4,337 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Këpucë-Pune-me-Qafa-Sigurie-Mbrojtese-me-Mbrojtje-te-Gishtave-EN ISO 20345-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi

  FC10 Kepuce me Qafe Compositelite™ S1P