• FC11 Kepuce me Qafe Thor Compositelite™ S3

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuce sigurie S3, 100% jo metalike te prodhuar nga lekure e plote me sholle te jashtme PU/TPU per me shume jetegjatesi.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesja e gishtave komposite per nje mbrojte maksimale
  • Kepuce antistatike
  • Sistem të absorbimit të energjisë
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • 100% jo metalike
  • Lekure Sade e plote per durushmeri dhe mbrojtje
  • Sholle e mesme Anti-Shpim Komposite me shtrese te bute PU
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze

  Standards    
  EN ISO 20345:2011 S3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC11 Kepuce me Qafe Thor Compositelite™ S3

  • 10,849 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Këpucë-Pune-Sigurie-Mbrojtese-me-Mbrojtje-te-Gishtave-EN ISO 20345-S3

  Produktet e shikuara se fundmi