Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Te dizenjuara per rehati siguri dhe besueshmeri. Kepuce me Qafe JCB kane mbrojtje te plote S3 dhe nje sistem 300° mbeshtetes maksimal te kycit te kembes.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  JB42 Kepuce me Qafe JCB S3


  Etiketimet: Kepuce-Cizme-Sigurie-Kepuce-Cizme-Pune

  Produktet e shikuara se fundmi