• FW63 Kepuce me Qafe Trekker Steelite S1P

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kepuca me Qafe Trekker S1P ne nje ngjyre te ngrohte te kombinuar te zeze dhe e zeze/gri te pershtatshme me veshjet e punes me linja te brendshme ajrosese dhe vrimeza te mbyllura.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Sholle e mesme celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall me densitet te dyfishte
  • Mbrojtese Gishtash Metalike
  • Shtrese e Mesme Celiku Anti-Shpim
  • Lekure kamoshi lope per nje stil unik
  Colour/Fit/Size
  E Zeze 36-48

  Standards

  ASTM F2413-11

  EN ISO 20345:2011 S1P

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW63 Kepuce me Qafe Trekker Steelite S1P

  • 5,841 Lekë
  • 3,200 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-me-Hekur-Mbrojtese-Sigurie-Pune-EN-ISO-20345:2011-S1P

  Produktet e shikuara se fundmi

  FW63 Kepuce me Qafe Trekker Steelite S1P