Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Stil gjysem kepuce, vishet lehte dhe mundeson rahati dhe mbrojtje gjate gjithe dites. Ideale per industrine e ushqimit dhe mjeksise.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtesa e Gishtave prej Celiku
  • Kepuce antistatike
  • Sistem amortizimi
  • Pjesa siperme rezistente ndaj ujit
  • Sholle Anti-Rreshkitje (SRC) per te parandaluar rreshkitjen ne qeramike dhe celik.
  • Sholle rezistente ndaj vajrave
  • Shuall i jashtem i vetpastrueshem i cili pengon contaminimin
  • Jake e mbushur per komfort te shtuar
  • Specifikisht e dizenjuar per pastrim dhome, per mjeksi dhe industrine e ushqimit
  Colour/Fit/Size
  E Zeze 34-48
  E Bardhe 34-48

  Standards

  AS/NZS 2210.3:2009

  EN ISO 20345:2011 S2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FW83 Kepuce me Qafe Higjenike Microfibre Slip On S2

  • 5,862 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Kepuce-me-Qafa-Pune-Mbrojtese-Sigure-Pune-Higjenike-Microfibre-Sigurie-EN-ISO-20345:2011-S2

  Produktet e shikuara se fundmi