Sholle për përthithje ndaj goditjeve dhe zvogëlon ndikimin në zonën e thembrave.

Vecorite
Sistem të absorbimit të energjisë
Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
E disponueshme ne 3 masa standarte qe mund te vendosen ne menyre perfekte ne kepucen tuaj

Materialet
EVA, Poliestër, Xhel, Lateks

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

FC81 Sholle e Brendshme Ultimate Comfort

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FC81
  • 782 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Sholle-e-Brendshme-Actifresh

Produktet e shikuara se fundmi