Vecorite e produktit

 • Sholle e brendeshme me trajtim anti - bakterial per te ndihmuar ne mbajtjen e kembeve te fresketa dhe te pastra. Jastek me sfungjer per me shume rehati. Prerje sipas madhesise.

    Pambuk, Lateks

  Hollesia: 3mm

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC86 Sholle e Brendshme Actifresh

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FC86
  • 260 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Sholle-e-Brendshme-Actifresh

  Produktet e shikuara se fundmi