Vecorite e produktit

 • Sholle e dizenjuar ne menyre ergonomike, e cila merr formen e kembes. Siguron rehati dhe mbeshtetje gjate gjithe dites. Madhesi te pershtatshme per nje perputhje perfekte.

    Shkume elasrike, EVA

  Hollesia: 10mm

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC87 Sholle e brendeshme me sfungjer Memory

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FC87
  • 358 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Sholle-e-brendeshme-me-sfungjer-Memory

  Produktet e shikuara se fundmi