Vecorite e produktit

 • Kjo sholle termle ka nje shtrese te bute per te mbajtur kembet tuaja te ngrohta dhe nje shtrese te bute lateksi per amortizim per te ndihmuar qe te zbuse perplasjet dhe te reduktoje lodhjen.

    Fleece, Lateks

  Hollesia: 3.5mm

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FC89 Sholle e Bute Termale

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FC89
  • 265 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Sholle-e-Bute-Termale

  Produktet e shikuara se fundmi