• SK10 Corape Combat

Vecorite e produktit

 • Corape pune me mbushje te shputes, dhe pjesa e thembres dhe gishtave e perforcuar per me shume rehati.

    40% Lesh, 40% Akrilike, 20% Najlon

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SK10 Corape Combat

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SK10
  • 1,074 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Aksesoret-e-Kepuceve -Corape-Combat

  Produktet e shikuara se fundmi

  SK10 Corape Combat

  SK10 Corape Combat

  1,074 Lekë