Vecorite e produktit

 • Pako me vlere me tre corape me mbushje ne shpute dhe thember per rehati te perdoruesit dhe pjesa e gishtave dhe thembres me perforcim te durueshem.

    79% Akrilik, 15% Najlon, 6% Poliester

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SK33 Corape Pune - 3 pale

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SK33
  • 1,181 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Corape-Pune

  Produktet e shikuara se fundmi