Vecorite e produktit

 • Te dizenjuara per te gjitha stinet, me mbushje te shputes qe mundeson me shume ngrohtesi, me shume rezistence perplasjeje dhe me shume rehati.

  • Etikete per tu reklamuar ne dyqan.
  Product Material 55% Pambuk, 15% Najlon, 15% Lesh, 15% Akrilike

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SK11 Corape Termale

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SK11
  • 470 Lekë
  • 280 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Corape-Termale-Izualuese-ndaj-te-ftohtit

  Produktet e shikuara se fundmi

  SK11 Corape Termale

  SK11 Corape Termale

  280 Lekë 470 Lekë