• SK12 Corape Hiker Coolmax®

Vecorite e produktit

 • Superioritet ne rehatine e lekures, kjo corape siguron ambjent te thate per kembe te rehatshme dhe te shendetshme.

    50% Pambuk, 30% Coolmax, 20% Najlon

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SK12 Corape Hiker Coolmax®

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SK12
  • 681 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Corape-Hiker

  Produktet e shikuara se fundmi