Certifikata

 • Kominoshet me Rripa flakë-duruese Bizflame Ultra sigurojnë mbrojtje të jashtzakonshme kundër rreziqeve të shumfishta. Pëlhurë e qëndrueshme që përballon larje industriale duke e bërë atë ideale për industrinë në det të hapur. Një xhep i brendshëm me zinxhir premton siguri të shkëlqyeshme personale dhe një gjatësi të rregullueshme për të siguruar komoditet shtesë.
  Çertifikuar CE
  100% pa metal
  Mbrojtje kundër nxhtësisë rrezatuese, konvektive dhe kontaktit
  E çertifikuar për mbrojtje nga metali i shkrirë dhe spërkatat
  Fundi i këmbëve i rregullueshëm për t'iu përshtatur të gjitha gjatësive
  Ka xhep të brendshëm me zinxhir
  Shirit flakë-durues për Larje Industriale
  Ambalazhimi i produktit është i pershatshëm për t'u reklamuar në dyqan
  Larje industriale ne 75°C dhe makineri tharëse 155°C
  Xhepa me dy pozicione për mbrojteset e gjurit
  10 xhepa për ruajtje
  Pëlhurë e vlerësuar UPF 50+ për të bllokuar 98% të rrezeve UV

  Pelhure shell Bizflame Ultra - 80% Pambuk, 19% Poliestër, 1% Fibra Karboni 340g

  Ngjyra/Veshja/Masa  
  Blu e Errët   Të shkurtra S - 3XL, Normale S - 3XL
  Portokalli    Të shkurtra S - 3XL, Normale S - 3XL

  Të shkurtra: e rregullueshme nga 74cm deri në 79cm
  Normale: e rregullueshme nga 79cm deri në 84cm

  Standartet
  TESTIMI ELIM NË PROGRES
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type PB [6]
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 16 CAL/CM2 (HAF 83.7%)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR67 Kominoshe me Rripa FD Antistatike Bizflame Ultra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR67
  • 15,335 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-me-Rripa-Anti-Flakë-Bizflame-Ultra

  Produktet e shikuara se fundmi