Certifikata

 • Ofron mbrojtje të shumëfishtë kundër një sërë rreziqesh. Kjo kominoshe kombinon me sukses rehatinë dhe funksionalitetin e lartë. Përmbajtja e poliestrës FR në pëlhurë siguron rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumimit, tkurrje dhe qëndrueshmëri ngjyre, duke siguruar jetëgjatësinë e këtij brezi.

  Çertifikuar CE
  100% pa metal
  Mbrojtje kundër nxhtësisë rrezatuese, konvektive dhe kontaktit
  Larje industriale ne 75°C dhe makineri tharëse 155°C
  Shirit flakë-durues për Larje Industriale
  Xhepa me dy pozicione për mbrojteset e gjurit
  10 xhepa për hapsirë më të madhe
  Ambalazhimi i produktit është i pershatshëm për t'u reklamuar në dyqan
  Pëlhurë e vlerësuar UPF 50+ për të bllokuar 98% të rrezeve UV
  Fundi i këmbëve i rregullueshëm për t'iu përshtatur të gjitha gjatësive
  Kjo veshje mund të lahet në pastrim kimik
  Ka xhep të brendshëm me zinxhir

  Pelhure shell Bizflame Ultra - 80% Pambuk, 19% Poliestër, 1% Fibra Karboni 340g

  Ngjyra/Veshja/Masa
  Gri/Blu e hapur   Të shkurtra 30 - 42, Normale 30 - 46
  Blu e hapur/Gri   Të shkurtra 30 - 42, Normale 30 - 46


  Informacion Ekstra për Përmasat;
  E shkurtër: e rregullueshme nga 74cm deri në 79cm
  Normale: e rregullueshme nga 79cm deri në 84cm 


  Standartet
  TESTIMI ELIM NË PROGRES
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type PB [6]
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 16 CAL/CM2 (HAF 83.7%)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR07 Kominoshe me Rripa Dyngjyrëshe Bizflame Ultra Flakë-Duruese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR07
  • 12,973 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Pantallona-Anti-Flakë-Dyngjyrëshe-Ultra-Flakë-Rezistuese

  Produktet e shikuara se fundmi