Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • This multi-norm bib and brace is inherently flame resistant and anti-static. Comfortable and durable, this item is ideal for all day use in multi-hazard environments.

      Certifikim CE
      Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
      Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
      Mbrojtje Saldimi klasi 2
      Shirit Flake Durues per Larje Industriale
      Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
      10 Xhepa per ruajtje
      Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV

  Pelhure shell     Modaflame - 60% Modacrylic, 39% Pambuk, 1% Fibra Karboni

  Colour/Fit/Size     
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - XXL

  Standards     
  ELIM TESTING IN PROGRESS
  EN ISO 11612 (A1+A2. B2. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  EN ISO 20471 Class 2
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type PB [6]
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 8.4 cal/CM2 (HAF 75.8%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  MV27 Kominoshe FD Fosforeshente MODAFLAME

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: MV27
  • 18,011 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-zjarr-Duruese-pantallona-antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi