• BIZ4 Kominoshe Me Rripa Saldatori Bizweld™

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Ofrojne mbrojtje te plote per pjesen e kraharorit dhe pjesen e poshte te trupit te saldatoreve dhe punonjesevet e tjere, kominoshet tona Bizweld™ jane dizenjuar duke pasur parasysh mbrojtjen dhe sigurine e perdoruesit. Eshte ndertuar me nje xhep te madhe me kapak ne kraharor qe sherben si xhep per mbajtjen e veglave te punes ose sende te tjera, si edhe dy xhepa te tjere anesore dhe nje xhep vizore. Lidheset elastike ofrojne rehatine maksimale dhe nje perputhje perfekte.


  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Rripa te rregullueshem
  • Xhep mbrapa
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
   Colour/Fit/Size    
      Blu e Erret     Reg S - 3XL

      Standards    
      Fabric conforms to NFPA 2112
      EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E1. F1)
      EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
      ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 11.2 CAL/CM2 (HAF = 80.4%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  BIZ4 Kominoshe Me Rripa Saldatori Bizweld™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: BIZ4
  • 6,527 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-me-Rripa-Saldimi-Zjarre-Rezistuese

  Produktet e shikuara se fundmi