Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kominoshe me rripa e cila mbron nga kraharori deri te kembet. Xhepi i madh ne kraharor eshte ideal per vegla. Vecori te tjera; dopjo xhep vizore, xhep mbrapa dhe rripa elastik per lirshmeri dhe rahati ne levizje.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Rrip Elastike
  • 5 xhepa per hapsire te shtuar
  • Xhep ne kraharor
  • Xhep vizore
  • Xhep mbrapa
  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR37 Kominoshe me Rripa Bizflame Pro

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR37
  • 8,199 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Mbrojtje-nga-Zjarri-dhe-Flaket-Kominoshe-me-Rripa-Flake-Durues-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi