Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo Kominoshe me Rripa ka shirit reflektues dopjo per me shume dukshmeri. Vecorite perfshijne qepje me ngjitje te trefishte, shirita me dukshmeri te larte ne kembe dhe trup, dy xhepa para, nje xhep vizore, nje xhep para ne kraharor, nje xhep mbrapa me kapak dhe mbyllje me kopse dhe hapja e kembeve e rregullueshme.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Fundet te rregullueshem Hook & loop
  • Pelhure elastike te shpatullat
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep vizore
  • Xhep ne kraharor
  • Xhep mbrapa
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL
  Portokalli    Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN ISO 11611 Class 2 (A1+A2)
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=13.6 Cal/cm2 (HAF=82%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR27 Kominoshe me Rripa Bizflame Plus

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR27
  • 10,414 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  FR25 Xhakete FD Antistatik Bizflame Plus

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-me-Rripa-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi