Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Keto kominoshe me rripa multi-mbrojtje jane ndertuar me te njejten pelhure inovative cilesore si FR60. Kjo veshje e rehatshme ofron mbrojtje kunder shume rreziqeve. Vecorite perfshijne shirita HiVis me qepje te dyfishte ne kembe dhe ne bel, hapje ballore me zinxhir bronxi dhe dy xhepa perpara, nje xhep ne kraharor me kapak, nje xhep mbrapa dhe nje xhep veglash poshte me kapak.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Rripa te rregullueshem
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Xhep ne kraharor
  • Nje xhep mbrapa me kapak me mbyllje me kopse
  • Xhep vizore
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type 6
  EN ISO 20471 Class 2
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=13.6 Cal/cm2 (HAF=82%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR63 Kominoshe me Rripa Hi-Vis Multi-Mbrojtje

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR63
  • 18,901 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-me-Rripa-Electrike-Kimike-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi