Certifikata

 • Ideale për kërkesat e industrisë detare, kjo kominoshe FR është e dizenjuar specifikisht për femra. Përshtatja perfekte e kombinuar me pëlhurën e butë mundësojnë komfort për gjithë ditën.
  Çertifikuar CE
  Rezistencë ndaj flakëve e garantuar për gjithe jetëgjatësinë e pëlhures
  Mbrojtje kundër nxhtësisë rrezatuese, konvektive dhe kontaktit
  E çertifikuar për mbrojtje nga metali i shkrirë dhe spërkatat
  Mbrojtje Klasi 2 ndaj saldimit
  Shirit flakë-durues për Larje Industriale
  Lak për radio për lehtësim pune
  Mbyllje e dyanshme me zinxhir përpara e fshehur
  Mëngë me lak hoop & loop për rregullim
  Xhepa me dy pozicione për mbrojteset e gjurit
  10 xhepa për hapsirë më të madhe
  Pëlhurë e vlerësuar UPF 50+ për të bllokuar 98% të rrezeve UV
  Ambalazhimi i produktit është i pershatshëm për t'u reklamuar në dyqan
  Fundi i këmbëve i rregullueshëm për t'iu përshtatur të gjitha gjatësive


  Ngjyra/Veshja/Masa 
  Blu e errët Reg XS - XXL
  Portokalli   Reg XS - XXL

  Gjatësia e këmbës e rregullueshme nga 74cm deri në 79cm

  Standartet   
  TESTIMI ELIM NË PROGRES
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN ISO 11611 Class 2 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 13.6 cal cm2 (HAF 82%)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR51 Kominoshe për Femra Bizflame Plus 350g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR51
  • 12,885 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Flake-Duruese-Antistatike-për-Femra-Bizflame-Plus-350g

  Produktet e shikuara se fundmi