Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo kominoshe shume e avancuar mundeson nje mbrojtje optimale ne nje game te gjere ambientesh. Mbrojtje e kompletuar dhe durueshmeri jane pikat kyce dhe avantazhet. Cilesimet perfshijne nje jake mandarin per mbrojtjen e qafes, rezistence kimike dhe nje stampe te jashtme per te treguar te gjitha standartet.

      Certifikim CE
      Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
      Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
      8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
      Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian
      Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
      Shirit Flake Durues per Larje Industriale
      Mbrojtje Saldimi klasi 2
      Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
      Zinxhir i fshehur para me dy hapje
      Lak per radio
      Menge te rregullueshme Hook & loop
      Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
      Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
      Siperfaqe rezistente ndaj njollave

  Shell Fabric     Modaflame HVO Woven 300g - 61% Modakrilik, 18% Fije Mëndafshi, 15% Poliestër, 5% Aramid, 1% Fibër Karboni

  Colour/Fit/Size     
  Portokalli e Ndritshme    Reg S - 3XL

  Standards     
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  EN ISO 20471 Class 3
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type 6
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  MV91 Kominoshe FD HiVis Modaflame

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: MV91
  • 32,819 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Hi-Vis-Modaflame-Coverall

  Produktet e shikuara se fundmi