Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo Kominoshe eshte ideale per perdorime ne ambiente me shumllojshmeri rreziqesh. E certifikuar plotesisht me GO/RT dhe EN ISO 20471 kjo kominoshe eshte perfekte per punime ne ane te rrugeve. Dizajni me dy ngjyra eshte perfekt per te minimizuar papastertite.

      Certifikim CE
      Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
      Shirit Flake Durues per Larje Industriale
      Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
      E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
      Siperfaqe rezistente ndaj njollave
      Lak per radio
      Xhep vizore
      8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
      Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
      Menge te rregullueshme Hook & loop
      Zinxhir i fshehur para me dy hapje
      Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
      Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
      Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
      Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

  Pelhure shell     Modaflame HVO Woven 300g - 61% Modakrilik, 18% Fije Mëndafshi, 15% Poliestër, 5% Aramid, 1% Fibër Karboni

  Colour/Fit/Size    
  Portokalli/Blu e Erret    Reg S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN 1149 -5
  EN ISO 20471 Class 3
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type 6
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  MV29 Kominoshe FD HiVis Modaflame RIS

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: MV29
  • 28,054 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Hi-Vis-Modaflame-Coverall

  Produktet e shikuara se fundmi