Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe eshte perfekte per kerkesat e motit te ngrohte te terreneve te ashpra ne zjarr. E ndertuar me peshe te lehte me nje pelhure inovative flake duruese me vecori speciale per te mbrojtur perdoruesin nga rreziqet qe kane lidhje me zjarre jashte shtepise.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Reflektim i Verdhe/Argjende
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Mbrojtje me shtrese te dyfishte per gjunjte
  • Qepje te dyfishte per me Shume Rezistence
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Xhepa te medhenj te kembet
  • Xhep per radio i dizenjuar per tu perputhur me te gjitha madhesite
  • Lak per radio
  • Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
  • Mbyllje Hook & loop per akses me te lehte
  • Bel elastik mbrapa per nje veshje te sigurte
  • Menge me Thurje per komfort dhe ngrohtesi
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - XXL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1)
  EN 15614

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR98 Kominoshe Zjarrfiksi Pyjesh Wildland

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR98
  • 23,303 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kominoshe-Zjarrfiksi-Pyjesh-Wildland

  Produktet e shikuara se fundmi