Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Ofron mbrojtje te plote gjate gjithe dites dhe vlera shume te mira me cmim shume te lire. Kominoshet CE Safe-Welder™ jane nje zgjedhje e duhur per saldatoret dhe punetoret industrial te cilet jane te ekspozuar ndaj nxehtesise. Anet elastike i japin perdoruesit nje perputhje me te rehatshme te veshjes dhe xhepat e shumte i mbajne veglat dhe sendet personale te sigurta.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Kopsa te fshehura para
  • Lak per radio
  • Hapje anesore e lehte dhe e shpejte
  • Xhep vizore
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • E mundshme ne zgjedhje ekselente ngjyrash korporatash
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 5XL, Gjate S - 3XL
  Portokalli    Reg S - 3XL
  E Kuqe     Reg S - 3XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C030 Kominoshe Saldatori - CE Safe-Welder™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C030
  • 7,731 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Kominoshe-Saldatori-CE-Safe-Welder

  Produktet e shikuara se fundmi