Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kominoshet Me Kapuc Bizweld™ ofrojne nje mbrojtje per koken e perdoruesit, plus nje dizenjim te shtuar duke perfshire xhepa ne gju per mbrojtese dhe nje xhep ne pjesen e mbrapme me kapak mbylles

  • Certifikim CE
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Kapuc dhe funde me lidhese
  • Lak per radio
  • Kopsa te fshehura para
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Xhep mbrapa
  • Xhep vizore
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 11.2 CAL/CM2 (HAF = 80.4%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  BIZ6 Kominoshe Me Kapuc Saldatori Bizweld™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: BIZ6
  • 9,050 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Me-Kapuc-Saldatori-Bizweld

  Produktet e shikuara se fundmi