Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kominoshet Iona Bizweld ofrojne nje mbrojte te dukshme per perdoruesin. Dizenjimi i zgjuar perfshin shirita reflektues ne menge, ne shpatulla dhe ne kembe, dhe mundesia e futjes se mbrojteseve te gjurit kur eshte e nevojshme, hapesire e bollshme per ruajtjen e sendeve dhe xhep vizore. Nje stil shume popullor.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Lak per radio
  • Kopsa te fshehura para
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Xhep vizore
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Mbrojte e dyfishte
  • Ngjyra e re
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 5XL, Gjate M - 3XL
  E Kuqe     Reg S - 3XL, Gjate M - XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Portokalli    Reg XS - 5XL, Gjate M - XL
  Gri     Reg S - 3XL

  Standards    
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 11.2 CAL/CM2 (HAF = 80.4%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  BIZ5 Kominoshe Saldatori Iona Bizweld™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: BIZ5
  • 9,746 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Saldimi-Zjarre-Rezistuese

  Produktet e shikuara se fundmi