Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Jane te votuara si me te pelqyerat ne industrine e saldimit, kominoshet tona Bizweld™ jane me te shiturat dhe jane ideale per te ofruar mbrojtje te plote punetorit i cili eshte i ekspozuar ne nxehtesi. Madhesia e bollshme siguron rehati dhe e lejon punetorin te punoje i papenguar nderkohe qe ka hapesire te mjaftueshme per ruajtjen e sendeve, xhepa te ndryshem si dhe xhep i izoluar per mbajtjen e telefonit te sigurte.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojte e dyfishte
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Kopsa te fshehura para
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Lak per radio
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Xhepa ne kraharor me mbyllje me kopsa
  • Xhep vizore
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 6XL, Gjate S - 5XL
  E Kuqe     Reg XS - 5XL, Gjate L - 3XL
  E Zeze     Reg XS - 4XL, Gjate M - 3XL
  Portokalli    Reg S - 4XL, Gjate L - 3XL
  Blu e Hapur     Reg S - 4XL, Gjate L - XXL
  Jeshile     Reg S - 3XL
  Gri     Reg S - 3XL

  Standards    
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 11.2 CAL/CM2 (HAF = 80.4%))
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  BIZ1 Kominoshe Saldatori Bizweld™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: BIZ1
  • 7,958 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Saldimi-Zjarre-Rezistuese-per-Saldatore

  Produktet e shikuara se fundmi