Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kominoshe me mbrojtje shume te mire nga Portwest duke kombinuar mbrojtjen ajrosese, fosforeshente, flake duruese, mbrojtjen kimike, antistatike dhe ujeduruese. E dizenjuar per industrite e naftes & gazit, kjo kominoshe eshte plot me vecori si: Myllje para plotesisht te mbuluar me kapak per mbrojtje maksimale ndaj sendeve, plotesisht me linja, kapuc qe mund te ndahet dhe dy xhepa te medhenj ne kofshe & xhep te mbuluar per telefon per komoditet, ane te hapura me zinxhire ne kembe duke e bere me te lehte per tu veshur dhe hequr, shirite reflektues ne shpatull per me shume dukshmeri dhe mbrojtje.

  • Certifikim CE
  • Pelhure ujeduruese e trajtuar per rezistence ndaj flakes
  • Pelhura Ajrosese mundeson perthithjen e djerses nga trupi duke mbajtur trupin te fresket dhe rehat
  • Shtrese pambuku FR e vijezuar per ngrohtesi te shtuar dhe komfort
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Qepje te Perforcuara
  • Kapuc qe mund te hiqet
  • Lak per radio
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Xhepa te shumte
  • Hapje/Mbyllje me Zinxhir te Nyja e Kembes
  • Mbyllje me kapak para
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Xhep telefoni
  • Kapuc per mbrojtje te shtuar kunderelementeve
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli/Blu e Erret    Reg S - 3XL
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 14116 (3/12H/40)
  EN 1149 -5
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  GO/RT 3279 Issue 8
  EN 13034 Type 6
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S775 Kominoshe Shiu Fosforeshente Antistatike Bizflame

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S775
  • 36,210 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kominoshe-Shiu-Fosforeshente-Antistatike-Bizflame

  Produktet e shikuara se fundmi