• FR90 Kominoshe Sherbimi Bizflame

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kominoshet hi-vis anti-statike ofrojne zinxhiret mbylles prej tunxhi per xhepat ne kraharor dhe ne hapjen para. Kjo kominoshe ofron zgjidhje optimale per punonjesit ne sherbimin publik.

  • Certifikim CE
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit reflektues flake durues cilesia e larte
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Lak per radio
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Xhep ne menge
  • Zinxhire bronxi te fshehur ne xhepat e kraharorit
  • Xhep vizore
  • Hapje anesore e lehte dhe e shpejte
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/E Kuqe     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  EN ISO 20471 Class 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR90 Kominoshe Sherbimi Bizflame

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR90
  • 21,119 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Bizflame

  Produktet e shikuara se fundmi