Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe moderne eshte nje shtese shume e mire ne linjen Zjarre Duruese Bizflame. Disa nga vecorite; mbajtje radio, xhep celulari, rahati, performance dhe siguri.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Lak per radio
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Xhep vizore
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR38 Kominoshe Bizflame Pro

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR38
  • 10,396 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Bizflame-Pro

  Produktet e shikuara se fundmi