Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe eshte perfekte per motin e ftohte dhe per kerkesat e industrise ne det te hapur. E ndertuar me nje pelhure inovative flake-duruese dhe me stilin e FR50, kjo kominoshe ka gjithashtu nje linje astari te mbushur per me shume ngrohtesi.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • Lak per radio
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Zinxhir i Dyanshem
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Zinxhire bronxi te fshehur ne xhepat e kraharorit
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Xhep ne menge
  • Dy xhepa mbrapa
  • Xhep vizore
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 3XL
  Portokalli    Reg S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN 1149 -5
  EN ISO 11611 Class 2 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR52 Kominoshe Dimri FD Anti-Statike me Mbushje

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR52
  • 26,958 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Anti-Flake-Anti-statike-Dimri

  Produktet e shikuara se fundmi