Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe eshte perfekte per kohe te shume te ngrohte te industrise nafte nxjerrese ne det. E ndertuar me nje pelhure te lehte ne peshe dhe shume inovative, pelhure flake-duruese.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Lak per radio
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Xhep vizore
  • Xhep ne menge
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Ngjyre Kaki     Reg S - 3XL
  E Kuqe     Reg S - 4XL
  Blu e Hapur     Reg XS - 3XL
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL, Gjate M - XXL
  Portokalli    Reg XS - 4XL, Gjate M - XXL
  Gri     Reg S - XXL
  E Zeze     Reg S - XXL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR21 Kominoshe Super e Lehte 210g Flake Rezistuese Antistatike

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR21
  • 10,161 Lekë
  • 7,870 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje Flake Duruese - Kominoshe-Super-e-Lehte-210g-Flake-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi