Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • E ndertuar nga perdorimi i pelhures BizFlame™ Plus flake duruese me peshe te lehte

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Lak per radio
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Dy xhepa mbrapa
  • Xhep vizore
  • Xhep ne menge
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 5XL, Gjate M - XXL
  E Kuqe     Reg S - 3XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL
  Portokalli    Reg XS - 4XL, Gjate M - XXL
  Gri     Reg S - XXL
  E Zeze     Reg S - XXL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 2 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR28 Kominoshe e Lehte Flake Duruese Anit-statike 280g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR28
  • 14,279 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-te-Lehta-280g-Flake-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi