Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe eshte perfekte per kerkesat e industrise nafte nxjerrjes ne det. E ndertuar nga pelhure inovative flake-duruese me nje shirit me dukshmeri te larte me qepje te dyfishte. Permbush te gjitha nevojat e standartit EN, vecorite perfshijne qepje e trefishte, shirita reflektues ne shpatulla, krahe dhe kembe, zinxhir bronzi me 2 hapje dhe dy xhepa kraharori me zinxhir. Veshja gjithashtu ka xhepa per mbrojteset e gjurit te dizenjuara me nje sistem inovativ te rregullueshem.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje kunder nxehtesise rezatuese dhe konvektive
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Lak per radio
  • Zinxhir i fshehur para me dy hapje
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Dy xhepa mbrapa
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Xhep vizore
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Mbrojte e dyfishte
  • Xhepa me zinxhire te fshehur
  • Rrip beli plotesisht elastik per veshje komfort
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg XS - 6XL, Gjate M - 3XL
  Portokalli    Reg XS - 5XL, Gjate S - 3XL
  E Bardhe     Reg S - XXL
  Gri     Reg XS - 5XL, Gjate M - 5XL
  E Zeze     Reg S - XXL
  Blu e Hapur     Reg XS - 4XL, Gjate M - XXL
  E Kuqe     Reg XS - 5XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11611 Class 1
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E2. F1)
  EN ISO 11611 Class 2 (A1+A2)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=13.6 Cal/cm2 (HAF=82%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR50 Kominoshe Flake Duruese Antistatike 350g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR50
  • 12,752 Lekë
  • 9,880 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Flake-Duruese-Antistatike-350g

  Produktet e shikuara se fundmi