• FR80 Kominoshe Multi-Mbrojtje

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo kominoshe eshte perfekte per kerkesat e industrise petrokimike. Pelhura cilesore teknike mundeson mbrojtje flakesh,nxehtesie, anti-statike dhe harku-elektrik. Jaka e larte dhe kapaku mbylles me kopsa ne cdo xhep mundeson mbrojtjen maksimale.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Xhepa per mbrojteset e gjurit
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Lak per radio
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Xhepa te gjere anesore
  • Kopsa te fshehura para
  • Xhep vizore
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2 B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type 6
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=13.6 Cal/cm2 (HAF=82%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR80 Kominoshe Multi-Mbrojtje

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR80
  • 14,567 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Multi-Mbrojtje

  Produktet e shikuara se fundmi