Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • FR60 eshte ndertuar nga pelhura inovative Bizflame Multi. Kjo veshje e rehatshme ofron mbrojte kunder shume rreziqeve duke perfshire ekspozimin ndaj nxehtesise, zjarrit, kimikateve, harqeve elektrike dhe saldimit. Vecorite perfshijne shirita dopjo ngjitje Hi-Vis ne kraharor, krahe, shpatulla dhe kembe, hapje ballore e fshehte me zinxhir, dy xhepa kraharori me zinxhir, xhepa anesore me kapak dhe nje xhep vizore. Veshja gjithashtu ka xhepa per mbrojteset e gjurit te dizenjuara me nje sistem inovativ te rregullueshem.

  • Certifikim CE
  • Rezistente ndaj flakeve e garantuar per gjithe jetegjatesine e pelhures
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • E certifikuar per mbrojtjen nga skorjet e metaleve te shkrira
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Lak per radio
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Zinxhir i Dyanshem
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
  • Xhep ne kraharor
  • Xhep telefoni
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 1149 -5
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. E3. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN 13034 Type 6
  EN ISO 20471 Class 3
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=13.6 Cal/cm2 (HAF=82%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  FR60 Kominoshe HiVis Multi-Mbrojtje

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: FR60
  • 26,510 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese-Kominoshe-Fosforeshente-Anti-Kimikate-Elktrostatike-Zjarre-Rezistuese-Antistatike

  Produktet e shikuara se fundmi