Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ne perputhje me shume standarte EN, keto kominoshe ofrojne mbrojtjen e duhur ndaj ekspozimit ndaj rreziqeve industriale. Kurrizi elastik lejon lirshmeri ne levizje dhe siguron se veshja do vishet rehatshem.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Shirit Bio motion pattern per te permiresuar dallimin e formes njerezore ne distance
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Lak per radio
  • Zinxhire bronxi para me dy hapje
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Xhep mbrapa
  • Xhep vizore

  Pelhure shell     Modaflame - 60% Modacrylic, 39% Pambuk, 1% Fibra Karboni

  Colour/Fit/Size    
  Yellow/Navy    Reg S - 5XL, Tall M - XXL

  Standards    
  AS/NZS 1906.4:2010
  ELIM TESTING IN PROGRESS
  EN 1149 -5
  EN 13034 Type 6
  EN ISO 11612 (A1+A2. B2. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)
  IEC 61482-2 IEC 61482-1-2 Class 1
  EN ISO 20471 Class 3
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV=8.4 Cal/CM2 (HAF=75.8%))

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  MV28 Kominoshe FD Fosforeshente MODAFLAME

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: MV28
  • 26,588 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Hi-Vis-Modaflame-Coverall

  Produktet e shikuara se fundmi