Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Kjo kominoshe shume e lehte ofron mbrojtje rezistente ndaj flakeve. Pelhura Araflame eshte e bute dhe me ajrosje por mundeson force te shkelqyer rezistente ndaj grisjes dhe terheqjes. Ideale per disa industri si ato te vajit, gazit, petrokimikateve dhe shume me teper. Kominoshja ka si vecori ngjitje te trefishta gjithandej, xhepa te sigurte dhe bel elastik per lirshmeri ne levizje.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Lak per radio
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Te gjithe zinxhiret prej bronxi per durushmeri
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • 10 Xhepa per ruajtje
  • Xhep ne menge
  • Dy xhepa mbrapa
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret     Reg 36 - 54"
  Portokalli    Reg 36" - 54"

  Standards    
  Fabric conforms to NFPA 2112
  EN 1149 -5
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 5.9 CAL/CM2 (HAF 63.1%))
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  AF53 Kominoshe Araflame (Nomex) Gold

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: AF53
  • 21,622 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Veshje-Flake-zjarr-Duruese-kominoshe

  Produktet e shikuara se fundmi