• AF22 Kominoshe Araflame

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Ky stil ka shume vecori funksionale duke perfshire shirit reflektues per me shume dukshmeri. Ngjitje te trefishte qe shton forcen dhe rezistencen e NX22. E certifikuar ne disa standarte EN, mbrojta optimale eshte plotesishte e sigurte per perdoruesin.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Qepje e Trefishte per me Shume Rezistence
  • Lak per radio
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Xhepa me dy pozicione per mbrojteset e gjurit
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Bel Elastik per lirshmeri ne levizje
  • Xhep mbrapa
  • Xhep vizore
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan

  Colour/Fit/Size     
  Portokalli    Reg M - 3XL

  Standards     
  EN 1149 -5
  ASTM F1959/F1959M-12 (ATPV 8.5 CAL/CM2 (HAF 70.5%))
  EN ISO 11612 (A1+A2. B1. C1. F1)
  EN ISO 11611 Class 1 (A1+A2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  AF22 Kominoshe Araflame

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: AF22

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Flake-Duruese

  Produktet e shikuara se fundmi