• AF91 Kominoshe Fosforeshente Multi-Mbrojtje Araflame

Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Pelhura me ngjyre portokalli dhe shirita fosforeshente sipas standardit EN ISO 20471 per dukshmeri te larte.

  • Certifikim CE
  • Vetite flakerezistuese nuk veniten gjate larjeve
  • Mbrojtje nga nxehtesia rezatuese, konvektive, dhe me kontakt
  • Mbrojtje Saldimi klasi 2
  • Shirit Flake Durues per Larje Industriale
  • Zinxhire bronxi per durushmerishe te gjate
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Lak per radio
  • 6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Xhepa te gjere anesore
  • Xhep vizore
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli e Ndritshme    Reg S - 5XL

  Standards    
  EN ISO 11612 (A1. B1. C1. F1)
  EN 1149 -5
  EN 13034 Type 6 (FABRIC ONLY)
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  GO/RT 3279 Issue 8
  EN ISO 11611 Class 1 (A1)
  EN ISO 20471 Class 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  AF91 Kominoshe Fosforeshente Multi-Mbrojtje Araflame

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: AF91

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Kominoshe-Fosforeshente-Multi-Mbrojtje-Araflame

  Produktet e shikuara se fundmi